Çevrimiçi üyeler    
Çevrimiçi üyeler :
Çevrimiçi ziyaretçiler :
» Haberler / Duyurular » Haber Detayı  
Google Sitede
HABERLER HABER ARŞİVİ

Ankara Cankaya Belediyesi Cagdas Sanatlar Merkezi Kultur ve Sanat Rehberi (Ekim 2017)
 

Merhabalar,

 

ÇSM'de "Boşluk" sergisi ile Salt sineması ekim ayında da devam ediyor. "Beyaz Melekler", "Peru: Geçmişin İzleri Bugünün Renkleri", "Nazım Hikmet Resimleri", "Anlatamam Görmen Lazım", "30 Doradus" ve "Kesişmeler"sergileri, "Emel Taşçıoğlu" ve "Duo & Blanc Noir" konserleri, "Neyzen veli mi, deli mi..." tiyatro oyunu, 8. Çağdaş İtalyan Filmleri Haftası ile FKSD söyleşi ve konferans dizisi bu ay izleyicilerle buluşacak.

 

Galeri Çankaya'da "Barış İçin Sanat" karma sergisi, Yılmaz Güney Sahnesinde Doğu Demirkol, İrfan Değirmenci ve Metin Uca'nın gösterileri, MEB Şura'da ise "Harput Senfonisi Ankara'da" konseri gerçekleşecek.

 

Açılışı Eylül ayında gerçekleşen Çankaya Belediyesi Zülfü Livaneli Kültür Merkezinde ise 25 Ekim'e kadar sanatçı Zülfü Livaneli'nin hayatını konu alan "Barış ve Özgürlüğe Adanmış Bir Yaşam - Livaneli" isimli sergi izleyicisi ile buluşmaya devam edecek.

 

Diğer etkinliklerimizin detayları için aşağıdaki linkte bulunan kültür sanat rehberimize göz atabilir, sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

 

http://csm.cankaya.bel.tr/uploads/ekim.pdf

 

Sanatla kalın,

 

Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi
Kennedy Caddesi No:4 Kavaklıdere/Ankara
Tel: 0312 468 21 05 / 0312 467 40 82
Faks: 0312 467 40 52
Web: csm.cankaya.bel.tr
facebook.com/cankayabelediyesicagdassanatlarmerkezi
twitter.com/cankaya_csm
instagram.com/cankayacsm

 

 

Ekim 2017 Programi

 

Yorum ekle

 

Yorum yok.