Online members    
Online members : 0
Online guests : 23
» Turkish Visual Art Encyclopedia » Contamporary Turkish Artists » Artist Detail  
Google In pages
FAMOUS TURKISH ARTISTS
TODAY'S TURKISH ARTISTS
FAMOUS FOREIGN ARTISTS
ARTIST DETAIL
Önder DÜZ
 
«« Back
 

ÖNDER DÜZ
(Sakarya, 1982

Sakarya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü Eski Çini Onarımları Ana Sanat Dalı'ndan 2004 yılında mezun oldu.

KARMA SERGİLER

2001 Sakarya Üniversitesinin 2001-2002 Eğitim ve Öğrenim Yılı açılışı nedeniyle; Öğretim Elemanları ve Öğrencileri Karma Sergisi.

2001 Sakarya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nin, Abasıyanık (AFA) Kültür Merkezi'nin açılışı için düzenlediği Karma Sergi.

2002 Sakarya Üniversitesi, 8. Geleneksel Bahar Şenlikleri kapsamında Öğretim Elemanları ve Öğrencileri Karma Sergisi ve Kampüs Stand Sergisi.

2002 Sakarya Üniversitesi'nin 2002-2003 Eğitim ve Öğrenim Yılı açılışı nedeniyle; Öğretim Elemanları ve Öğrencileri Karma Sergisi.

2002 Sakarya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nin Abasıyanık Kültür Merkezi'nde "Üretimden Tüketime Mısır Paneli"

2003 Sakarya Üniversitesi'nin 9. Geleneksel Bahar Şenlikleri kapsamında ?Öğretim Elemanları ve Öğrencileri' Karma Sergi ve Kampüs Stand Sergisi.

2003 Sakarya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü Öğretim Elemanları ve Öğrencilerinin ?Gelenekten Geleceğe' Karma Sergisi .

2003 Sakarya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü Öğrenim Elemanları ve Öğrencilerinin Trakya Üniversitesi'nin Karaağaç'ta bulunan Rektörlük Sanat Galerisi'nde açtıkları Tezhip, Çini, Minyatür, Kalemişi, Halı-Kilim Sergisi.

2003 TC. Başbakanlık Gençlik ve Spor Sakarya İl Müdürlüğünce düzenlenen Çini-Seramik Sergisi.

2004 Sakarya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü Öğretim Elemanları ve Öğrencileri Muğla Üniversitesi - Kötekli' Tezhip, Çini, Halı-Kilim Sergisi, Minyatür, Kalem işi, Ebru Sergisi.

2004 Sakarya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü Öğretim Elemanları ve Öğrencilerinin VIII. Eyüp Sultan Sempozyumu Kapsamında Eyüp Belediye Başkanlık Binası'nda açtıkları ?Eyüp ve Haliç İşleri Sergisi'

2004 Sakarya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü Öğretim Elemanları ve öğrencilerinin AKM (Adapazarı Kültür Merkezi) açmış oldukları ?Lale? sergisi.